OSCAR LINK | I-4010

Kiedy projektowaliśmy Oskar’a, nie chcieliśmy zmieniać kierunku. Chcieliśmy stworzyć kabel, który będzie posiadał wszystkie cechy, z których znany jest Acoustic Zen, czyli czystość, otwartość, detaliczne i ciepłe średnie tony, mocny, kontrolowany bas i przyjemna “góra” mając jednocześnie na uwadze atrakcyjną cenę. Oskar Link taki właśnie jest. Zastosowanie miedzi Zero Crystal spowodowało uzyskanie “głębokiej” sceny. Posłuchaj tego interkonektu, a na pewno będziesz mile zaskoczony.

 • Przewodnik z miedzi 6N Zero Crystal
 • Podwójne ekranowanie
 • Technologia Constant Air Twist
 • Wtyki OFC RCA

Studio One I-5010

Studio One jest zbudowany z wysokiej klasy miedzi o czystości 6N. Jest to nasz własny materiał, wykorzystujący technologię Zero Crystal, czyli pojedynczego kryształu wzdłuż całego przewodu. Izolację przewodnika wykonano z wstrzykiwanej pod ciśnieniem pianki polietylenowej, eliminującej 100% zewnętrznych zakłóceń radiowych oraz elektromagnetycznych. Opatentowane, pozłacane wtyki produkcji Acoustic Zen są najprecyzyjniejszymi dostępnymi na rynku. Są one ręcznie lutowane z przewodnikiem za pomocą najczystszego srebra, zapewniając trwałe złącze o doskonałej przewodności.

Studio One jest dostępny w odcinkach 1 m i może być wyposażony we wtyki RCA lub XLR. Można także zamówić przewód o innej długości.

WOW | I-3010

Wow!! Taka będzie Twoja reakcja, gdy posłuchasz tego interkonektu. Tak, jak inne kable Acoustic Zen, WOW zbudowany jest z miedzi Zero Crystal o czystości 6N. 100% ekranowanie folią i 85% ekranowanie plecionką z miedzi stanowi wyjątkową osłonę zapobiegającą przed przedostawaniem się zakłóceń EM i RF. WOW to najlepszy wybór dla audiofili szukających High-End’owego kabla, który prezentuje zrównoważone i spójne brzmienie oraz niesamowitą rozdzielczość za niezwykle przystępną cenę.

 • Przewodnik z miedzi 6N Zero Crystal
 • Podwójne ekranowanie
 • Technologia Constant Air Twist
 • Wtyki OFC RCA & XLR

MATRIX REFERENCE II | I-2010

Interkonekt Matrix Reference II zbudowany jest z 96% miedzi Zero Crystal o czystości 6N i 4% srebra Zero Crystal o czystości 7N. Każdy splot srebrnych i miedzianych przewodników jest osobno izolowany wielowarstwowym Teflonem™ w celu poprawienia spójności sygnału. Zastosowano również technologię budowy w geometrii Constant Air Twist używaną w topowych interkonektach Acoustic Zen. Matrix Reference II posiada atrybuty, które są dla audiofili tak cenne, czyli: rozdzielczość detali w najniższych rejestrach oraz zdolność rozmieszczania w rozbudowanej przestrzeni poszczególnych instrumentów i dźwięków.

 • Przewodnik ze srebra 7N i miedzi 6N Zero Crystal
 • Podwójne ekranowanie
 • Technologia Constant Air Twist
 • Izolacja Dupont™ Teflon™ & Air
 • Wtyki Zero Crystal RCA & XLR

SILVER REFERENCE II | I-1010

Jako głównego materiału do budowy tego interkonektu użyto srebra o czystości 7N. Ten wysokiej klasy przewodnik w połączeniu z podwójnym ekranowaniem i technologią Constant Air Twist chroni sygnał przed zakłóceniami i zniekształceniami pochodzącymi ze źródeł RF i EM. Brzmienie Silver Reference II charakteryzuje się głębokim, mocnym i świetnie kontrolowanym basem, jedwabistą “średnicą”, otwartością i detalicznością wysokich tonów oraz powalającą wręcz trójwymiarowością.

 • Przewodnik ze srebra 7N Zero Crystal
 • Podwójne ekranowanie
 • Technologia Constant Air Twist
 • Izolacja Dupont™ Teflon™ & Air
 • Wtyki Zero Crystal RCA & XLR

Absolute Copper AC-1010

Interkonekt Absolute Copper jest zbudowany z miedzianej wstęgi Zero Crystal (pojedynczy kryształ na całej długości), izolowanej za pomocą elastycznego splotu wykonanego ręcznie. Ten rewolucyjny przewód jest odporny na każdy rodzaj zakłóceń zewnętrznych dzięki zastosowaniu najlepszego możliwego materiału izolacyjnego wykorzystywanego przy produkcji kabli: teflonowej rurki, ułożonej symetrycznie według opatentowanej przez Acoustic Zen geometrii Constant Air Twist.

Absolute Copper jest dostępny w odcinkach 1 m i może być wyposażony we wtyki RCA lub XLR. Można także zamówić przewód o innej długości.

Absolute Silver AS-1010

Interkonekt Absolute Silver zbudowano z czystego monokrystalicznego srebra Zero Crystal o przekroju 0.5 mm kw., izolowanego za pomocą elastycznego splotu wykonanego ręcznie. Ten rewolucyjny przewód jest odporny na każdy rodzaj zakłóceń zewnętrznych dzięki zastosowaniu najlepszego możliwego materiału izolacyjnego wykorzystywanego przy produkcji kabli: teflonowej rurki, ułożonej symetrycznie według opatentowanej przez Acoustic Zen geometrii Constant Air Twist.

Przewód ten charakteryzuje się lepszą mikrodynamiką, niższymi szumami tła, precyzyjniejszym odwzorowaniem struktury harmonicznej oraz najniższą zmierzoną pojemnością wśród kabli audio: 20 pF na długości 1 m . Dzięki podwójnemu ekranowaniu pozostałe parametry również wypadają rewelacyjnie: indukcyjność wynosi 0.065 μH, a rezystancja 0.02 Ω na metr. Pod względem wrażeń słuchowych jest odczuwalna dramatyczna poprawa ogólnej przejrzystości i zwiększenie szerokości sceny dźwiękowej przy jednoczesnym uspokojeniu całości przekazu.

Absolute Silver jest dostępny w odcinkach 1 m i może być wyposażony we wtyki RCA lub XLR. Można także zamówić przewód o innej długości.

MC2 | D-2010

MC2 to interkonekt cyfrowy, który spełnia najostrzejsze wymagania do cyfrowej transmisji danych jak również specyfikacji AES/EBU. Dzięki zastosowaniu technologii Constant Air – Twist, impedancja jest całkowicie stabilna i wynosi dokładnie 110 Ω. Sprawia to, że MC2 jest całkowicie pozbawiony problemów z jitter’em. Bardzo wysoki jest również poziom redukcji szumów. Połączenie tych wszystkich cech w jednym kablu czynią z niego absolutnego lidera wśród cyfrówek obecnych dzisiaj na rynku.

 • Przewodnik ze srebra 6N Zero Crystal
 • Podwójne ekranowanie – 100% folia miedziana i 90% srebrzona miedź
 • AES/EBU 110 Ω
 • Dostępny w wersji XLR, RCA i BNC

Hologram II Bi-Wired HB-2080

Gwarantujemy, że przewody głośnikowe Hologram II zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających audiofilów. Wykonane z monokrystalicznej miedzi Zero Crystal o czystości 6N i przekroju 8.4 mm kw., w technologii eliminującej tysiące załamań wewnętrznej struktury materiału na całej długości przewodu. Jest to szalenie istotne, gdyż bariery międzykrystaliczne działają jak osobne mikro-obwody, wpływając negatywnie na transmitowany sygnał. Doskonała czystość i gładkość przewodnika przekładają się na zwarty i dokładny bas, ciepły i pełny środek pasma oraz czyste i otwarte wysokie tony, uzupełnione przejrzystością i detalicznością w całym zakresie częstotliwości. Zjawiska przestrzenne wypadają wybitnie, z jednoznaczną lokalizacją i wyraźnym obrazem instrumentów.

Hologram II można zamówić w wersji single lub bi-wire, wyposażony w złącza widełkowe, bananowe lub sprężyste rurkowe. Dostępne są także zwory tego typu.

Absolute AB-1080
Absolute Shotgun AB-2080

 

Przewody głośnikowe Absolute to srebro Zero Crystal o czystości 6N i przekroju 13.3 mm kw. w hybrydowej konfiguracji z miedzią o takiej samej czystości i budowie krystalicznej. Połączenie takie skutkuje ogromnym spadkiem magazynowania energii w przewodzie, co przekłada się bezpośrednio na lepsze przewodzenie sygnałów wysokoprądowych. Absolute jest zbudowany z wykorzystaniem firmowego patentu Acoustic Zen – geometrii Constant Air Twist. Każdy z przewodników jest podwójnie izolowany: od spodu przez wstrzykiwaną pod ciśnieniem piankę teflonową, która podtrzymuje giętką osłonę, a następnie przez warstwę powietrzną na całej długości przewodu. Ta ostatnia chroni przed zakłóceniami zewnętrznymi wszelkich rodzajów. Parametry tej wyjątkowej symetrii konstrukcyjnej i kombinacji materiałów są zaskakujące: indukcyjność wynosi 1.35 μH / m, a rezystancja 0.026 Ω / m. Głośnikowy Absolute pozwoli odczuć głębsze zejście basu i niesamowicie wciągające średnie tony. Przestrzeń nagrań otwiera się jeszcze bardziej, a struktura dźwięków nabiera realnych kształtów, barw i emocji.

Absolute jest dostępny w wersjach pojedynczych: True Mono i Shotgun, a także bi-wire Double Barrel, o dowolnej długości, wyposażony w złącza widełkowe, bananowego lub sprężyste rurkowe. Dostępne są także zwory tego typu.